Najnowsze

Kolektory słoneczne to kolejny obszar, w ramach którego można uzyskać wysokie dotacje unijne. Jak sprawnie uzyskać wysoką dotację na zakup kolektorów słonecznych i instalacji solarnych wyjaśni wam firma Soleko która od lat specjalizuje się w projektowaniu i instalacji zestawów solarnych na działkach budowlanych w Polsce.

Chcesz zwiększyć znacząco plony swojego gospodarstwa rolnego warto zastosować wspomagające nawozy bogate w mineralne składniki odżywcze takie jak związki fosforu i azotu, które będą stanowiły duże wsparcie w okresie wegetacji roślin uprawnych.


Poprawa efektywności energetycznej

Skojarzone z tym artykułem: biznes, produkcja, rolnictwo

Poprawa efektywności energetycznej Zjawisko efektywności energetycznej polega na oszczędzeniu energii na skutek działań takich jak pomiar lub szacunkowe zużycie energii. W następstwie tych procesów ustala się w jaki sposób nastąpi poprawa efektywności energetycznej. Korzyści z audytu energetycznego to przede wszystkim mniejsze zużycie energii elektrycznej używanej w procesie dostarczania produktów i realizacji usług.Audyt energetyczny ma na celu zoptymalizować zużycie energii w budynkach, z których korzystają firmy, zakłady produkcyjne, instytucje czy też osoby prywatne, przez poznanie wszystkich...

Zamieścił(a) Damian, w wtorek dnia 24 lipca 2016r

Poprawa efektywności energetycznej