Najnowsze

Kolektory słoneczne to kolejny obszar, w ramach którego można uzyskać wysokie dotacje unijne. Jak sprawnie uzyskać wysoką dotację na zakup kolektorów słonecznych i instalacji solarnych wyjaśni wam firma Soleko która od lat specjalizuje się w projektowaniu i instalacji zestawów solarnych na działkach budowlanych w Polsce.

Chcesz zwiększyć znacząco plony swojego gospodarstwa rolnego warto zastosować wspomagające nawozy bogate w mineralne składniki odżywcze takie jak związki fosforu i azotu, które będą stanowiły duże wsparcie w okresie wegetacji roślin uprawnych.


Jak zabezpieczyć drzewka przed uszkodzeniami?

Skojarzone z tym artykułem: siatka

Jak zabezpieczyć drzewka przed uszkodzeniami? Młode rośliny posiadają dużo większe wymagania w zakresie ochrony niż dorosłe. Aby wzrost roślin był jak najmniej zakłócony warto zaopatrzyć się w osłonki na drzewka, które często są nazywane jako osłonki sadownicze. Osoba, która nie jest zbyt mocno zorientowana w nowoczesnym sadownictwie może nie wiedzieć, do czego służą osłony na drzewa. Zalety stosowania tych osłony na drzewa to przede wszystkim ochrona przez zwierzętami: zającami, gryzowaniami czy większymi zwierzętami jak sarny czy dziki. Młode rośliny, na które nałożono osłonki sadownicze są...

Zamieścił(a) Bogdan , w czwartek dnia 05 lutego 2019r

Jak zabezpieczyć drzewka przed uszkodzeniami?