Kategorie

Najnowsze

Kolektory słoneczne to kolejny obszar, w ramach którego można uzyskać wysokie dotacje unijne. Jak sprawnie uzyskać wysoką dotację na zakup kolektorów słonecznych i instalacji solarnych wyjaśni wam firma Soleko która od lat specjalizuje się w projektowaniu i instalacji zestawów solarnych na działkach budowlanych w Polsce.

Chcesz zwiększyć znacząco plony swojego gospodarstwa rolnego warto zastosować wspomagające nawozy bogate w mineralne składniki odżywcze takie jak związki fosforu i azotu, które będą stanowiły duże wsparcie w okresie wegetacji roślin uprawnych.


Zamieścił(a) Emil, w wtorek dnia 06 września 2016r

Bezpieczeństwo w pracy
Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest czymś czego nie można bagatelizować.

Właśnie dlatego tak istotne jest to, aby pracodawca zadbał już na samym początku o swoich pracowników. Praca w magazynie, na budowie czy jakimkolwiek innym terenie powinna zostać zabezpieczona w odpowiedni sposób. Dlatego należy bezwzględnie zadbać o to, że jeżeli nasi pracownicy wykonują zadania w miejscach, gdzie powinni być widoczni dla innych, to należy zapewnić im taką należytą widoczność. W tym celu należy zaopatrzyć się w sprzęt umożliwiający identyfikację pracownika w miejscu pracy. Kolumna sygnalizacyjna jest taki narzędziem, dzięki któremu można zapewnić chociaż podstawowy poziom bezpieczeństwa dla naszego pracownika. Nie może być tak, że będziemy oszczędzać na ludziach. Trzeba troszczyć się o nich w każdym momencie pracy, ponieważ o nieszczęście naprawdę jest nietrudno. Kupienie chociaż jednej takiej lampy może skutecznie zmniejszyć zagrożenie. Nie dość, że my będziemy zabezpieczeni, to jeszcze nasi pracownicy będą nam wdzięczni za to, że nie oszczędzamy na bezpieczeństwie. Taka lampa sygnalizacyjna nie musi kosztować dużo. Można zaopatrzyć się w nią w niemal każdym sklepie budowlanym; dostępne są także najróżniejsze modele, które możemy dopasowywać do naszych osobistych preferencji oraz potrzeb. To od nas zależy to w jakim kształcie taką lampę kupimy. Oczywiście jest to rzecz drugorzędna, ale w pewien sposób również istotna. To przede wszystkim nam, jako pracodawcy, powinno zależeć, by nasze przedsiębiorstwo kojarzyło się wszystkim jako miejsce przyjazne pracownikom; my sami powinniśmy jako pierwsi doglądać takich rzeczy i w porę wychwytywać potrzeby. W taki sposób można uprzedzić potencjalne nieszczęścia, które mogłoby mieć miejsce. Dlatego jeżeli wciąż nie zapewniliśmy naszym pracownikom takich środków bezpieczeństwa, to nadszedł czas, by wreszcie to zrobić. Należy udać się do sklepu, kupić odpowiednią lampę i zabezpieczyć miejsce pracy. W tedy będziemy mogli powiedzieć, że dopełniliśmy obowiązków.
Źródło: http://induprogress.pl/oferta/62/sygnalizacja-swietlna-i-dzwiekowa/lampy-ostrzegawcze

Zobacz to na zdjęciach:


biznes
produkcja