Najnowsze

Kolektory słoneczne to kolejny obszar, w ramach którego można uzyskać wysokie dotacje unijne. Jak sprawnie uzyskać wysoką dotację na zakup kolektorów słonecznych i instalacji solarnych wyjaśni wam firma Soleko która od lat specjalizuje się w projektowaniu i instalacji zestawów solarnych na działkach budowlanych w Polsce.

Chcesz zwiększyć znacząco plony swojego gospodarstwa rolnego warto zastosować wspomagające nawozy bogate w mineralne składniki odżywcze takie jak związki fosforu i azotu, które będą stanowiły duże wsparcie w okresie wegetacji roślin uprawnych.


Sposoby montażu elektroniki

Skojarzone z tym artykułem: biznes, elektronika, produkcja

Sposoby montażu elektroniki (...) montażu są: montaż powierzchniowy i montaż przewlekany. Obydwa spełniają opisane wyżej warunki, choć nadają się do innych gabarytowo elementów elektronicznych.Do podzespołów o znacznych rozmiarach stosuje się zazwyczaj montaż przewlekany / montaż THT. Polega on na przetknięciu długich końcówek elementów przez otwory, wykonane w jedno- lub wielowarstwowej płytce drukowanej i przylutowanie ich do pól lutowniczych. W przypadku płytek wielowarstwowych, lutowie wypełnia też wnętrze metalizowanych otworów, co dodatkowo poprawia stabilność elementów.Lutowanie odbywa się poprzez powolne przesunięcie płytki drukowanej z elementami nad „górką” (...)

Zamieścił(a) Piotreeek, w wtorek dnia 26 września 2015r

Sposoby montażu elektroniki