Najnowsze

Kolektory słoneczne to kolejny obszar, w ramach którego można uzyskać wysokie dotacje unijne. Jak sprawnie uzyskać wysoką dotację na zakup kolektorów słonecznych i instalacji solarnych wyjaśni wam firma Soleko która od lat specjalizuje się w projektowaniu i instalacji zestawów solarnych na działkach budowlanych w Polsce.

Chcesz zwiększyć znacząco plony swojego gospodarstwa rolnego warto zastosować wspomagające nawozy bogate w mineralne składniki odżywcze takie jak związki fosforu i azotu, które będą stanowiły duże wsparcie w okresie wegetacji roślin uprawnych.


Gabiony

Skojarzone z tym artykułem: gabiony, materace gabionowe

Gabiony (...) Gabiony to nic innego, jak duży element budowlany, który wzmacnia konstrukcję. Wykonany z prętów i innych elementów stalowych, tworząc siatkę. Taki gotowy już format kosza (element), najczęściej wypełniany jest kruszywem różnej frakcji. Stal z jakiej zrobione są gabiony jest nierdzewna, ale i odporna na warunki atmosferyczne oraz nacisk ( nie odkształca się). Często używany jest jako element ozdobny na przykład ogrodzenie naszej działki, czy też donica. Wtedy do wypełnienia takiego kosza często oprócz kruszywa wykorzystuje się szklane, podświetlane elementy czy też drewniane klocki. Nie tylko gabiony są wykorzystywane, mamy również do dyspozycji materace gabionowe. Te często stanowią podpory architektoniczne naszych rzek, czy też dróg. Coraz częściej stosuje (...)

Zamieścił(a) Tadeusz P., w wtorek dnia 05 listopada 2018r

Gabiony