Kategorie

Najnowsze

Kolektory słoneczne to kolejny obszar, w ramach którego można uzyskać wysokie dotacje unijne. Jak sprawnie uzyskać wysoką dotację na zakup kolektorów słonecznych i instalacji solarnych wyjaśni wam firma Soleko która od lat specjalizuje się w projektowaniu i instalacji zestawów solarnych na działkach budowlanych w Polsce.

Chcesz zwiększyć znacząco plony swojego gospodarstwa rolnego warto zastosować wspomagające nawozy bogate w mineralne składniki odżywcze takie jak związki fosforu i azotu, które będą stanowiły duże wsparcie w okresie wegetacji roślin uprawnych.


Zamieścił(a) Dionizy T., w czwartek dnia 27 lutego 2014r

Ochrona przed wstrząsami
Bardzo wielu przedsiębiorców proponujących jakiekolwiek usługi czy też sprzedaż produktów, decyduje się na budowanie magazynów.

Przechowuje się w nich nie tylko towary, ale także wyposażenie przedsiębiorstw i materiały, dzięki czemu można być przekonanym, że będą bezpieczne. Czy konstrukcje magazynowe mogą jednak uchronić nasz dobytek przed wszelkimi zagrożeniami? Niestety, są to najczęściej proste blaszane konstrukcje, chroniące towary przed wysoką zmiennością temperatur oraz wilgotności – nie są one zbyt trwałe na zagrożenia mechaniczne.

Warunki atmosferyczne to nie tylko deszcz i śnieg, ale także dotkliwy wiatr i burze. W wypadku tych drugich, wiele konstrukcji blaszanych okazuje się być nieco zawodną. Szczególnie narażone są produkty rozstawiane na magazynowych półkach i regałach – mocniejszy wiatr może dość łatwo je przewrócić. Dzisiejsza technologia znalazła na to dość proste i popularne rozwiązanie- odbojnice dostępne w sklepie. Przypominają one swoim wyglądem niewielki klocki czy podpórki, dzięki którym meble nie przewracają się. Wykonywane są bowiem najczęściej z bardzo trwałych materiałów np. metalowych. Przytwierdzają meble za pomocą specjalnych śrub do podłoża – jeśli zatem okaże się, że w takich regałach ukryte będą produkty, istnieje duże prawdopodobieństwo, że odbojnice uchronią je przed zniszczeniem. Odbojnice nie należą do zbyt kosztownych rozwiązań, podobnie jak barierki ochronne, o czym powinno świadczyć odwiedzenie takich stron internetowych, jak.

Ich ceny wahają się zazwyczaj od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Odbojnice dostosowywane są do wielkości mebli i do stopnia obciążenia, dlatego chcąc kupić jakikolwiek produkt tego typu, warto skonsultować się ze sprzedawcą, by nie być zniesmaczonym, jeśli wybierze się nieodpowiedni rozmiar odbojnicy, a ta nie wytrzyma obciążenia danego regału. Ogromną zaletą odbojnic jest łatwość ich montażu, wystarczy wywiercenie niewielkich otworów i wkręcenie niewielkich śrub, by uzyskać upragniony efekt.

Zobacz to na zdjęciach:


biznes
produkcja
przemysł
magazyny