Najnowsze

Kolektory słoneczne to kolejny obszar, w ramach którego można uzyskać wysokie dotacje unijne. Jak sprawnie uzyskać wysoką dotację na zakup kolektorów słonecznych i instalacji solarnych wyjaśni wam firma Soleko która od lat specjalizuje się w projektowaniu i instalacji zestawów solarnych na działkach budowlanych w Polsce.

Chcesz zwiększyć znacząco plony swojego gospodarstwa rolnego warto zastosować wspomagające nawozy bogate w mineralne składniki odżywcze takie jak związki fosforu i azotu, które będą stanowiły duże wsparcie w okresie wegetacji roślin uprawnych.


Przemysłowe lampy LED

Skojarzone z tym artykułem: oprawy oświetleniowe, oświetlenie led, przemysłowe lampy led

Przemysłowe lampy LED (...) jest lepsza widoczność. Oświetlenie led złożone składa się z obydwu części. Również każdy pracownik powinien mieć dobrze oświetlone miejsce pracy, by zapewnić bezpieczeństwo i komfort pracy. Zastosowanie technologi LED dodatkowo redukuje koszty zużywanej energii elektrycznej, co wiąże się także z mniejszymi rachunkami. Jednak najważniejszą zaletą jest nie wywoływanie niekorzystnego w tym przypadku efektu stroboskopowego. Jest to ważne w miejscach, gdzie pracują maszyny z elementami wirującymi. Światło pulsacyjne generowane przez żarówki jarzeniowe (...)

Zamieścił(a) Daniel D., w wtorek dnia 10 sierpnia 2017r

Przemysłowe lampy LED