Kategorie

Najnowsze

Kolektory słoneczne to kolejny obszar, w ramach którego można uzyskać wysokie dotacje unijne. Jak sprawnie uzyskać wysoką dotację na zakup kolektorów słonecznych i instalacji solarnych wyjaśni wam firma Soleko która od lat specjalizuje się w projektowaniu i instalacji zestawów solarnych na działkach budowlanych w Polsce.

Chcesz zwiększyć znacząco plony swojego gospodarstwa rolnego warto zastosować wspomagające nawozy bogate w mineralne składniki odżywcze takie jak związki fosforu i azotu, które będą stanowiły duże wsparcie w okresie wegetacji roślin uprawnych.


Zamieścił(a) Emil, w dnia 02 sierpnia 2017r

Smarownice elektromechaniczne
Smarownice elektromechaniczne są w coraz powszechniejszym użyciu.

Wszystko dlatego, że pokazują bardzo proste działanie. Wkład z tłokiem albo zbiornik harmonijkowy jest tutaj w tych wypadku wyłącznie opróżniany dzięki napędowi elektromechanicznemu(zobacz też). Zestaw tego typu zawiera przede wszystkim silniczek, który może być zasilany na kilka sposobów. Najczęściej bateriami albo zewnętrznie. 
Mamy jeszcze do tego przekładnię zębatą przenoszącą napęd bezpośrednio na trzpień obrotowy. Może on być dlatego też sterowany mikroprocesorowo przy pomocy zaledwie panelu sterującego razem z wyświetlaczem LCD. Oczywiście niewątpliwą zaletą takiego typu rozwiązania będzie fakt, że tego typu smarownice mogą służyć przez naprawdę wiele długich lat. Uszczelnienia mechaniczne do pomp i tak przydadzą się mimo wszystko w tym wypadku. Wie o tym doskonale producent filtrów oddechowych. 
Smarownice automatyczne do łożysk sprzedają się obecnie bardzo dobrze. Warto zatem stawiać na sprawdzone rozwiązania. Niektóre ze smarownic elektromechanicznych mogą być nawet sterowane zewnętrznie albo działać automatycznie. Na przykład włączając się jedynie w momencie, gdy smarowane urządzenie jest włączone oraz automatycznie przechodzi w tryb czuwania. 
Szczególnie to się przydaje, gdy maszyna jest wyłączona, co potem znacząco przekłada się na ekonomiczność takiego typu rozwiązania. Najbardziej ważnym elementem, jeśli chodzi o smarownice elektromechaniczne jest pokrętło włączania oraz wyłączania i tarcza ustawiania czasu. Umożliwia ona nam bowiem łatwą aktywację oraz ustawienie czasu dozowania. Pokrywa napędu tutaj jest łatwo zdejmowana.

Zobacz to na zdjęciach:


uszczelnienia mechaniczne do pomp
producent filtrów oddechowych
smarownice automatyczne do łożysk