Kategorie

Najnowsze

Kolektory słoneczne to kolejny obszar, w ramach którego można uzyskać wysokie dotacje unijne. Jak sprawnie uzyskać wysoką dotację na zakup kolektorów słonecznych i instalacji solarnych wyjaśni wam firma Soleko która od lat specjalizuje się w projektowaniu i instalacji zestawów solarnych na działkach budowlanych w Polsce.

Chcesz zwiększyć znacząco plony swojego gospodarstwa rolnego warto zastosować wspomagające nawozy bogate w mineralne składniki odżywcze takie jak związki fosforu i azotu, które będą stanowiły duże wsparcie w okresie wegetacji roślin uprawnych.


Zamieścił(a) Henio, w czwartek dnia 03 grudnia 2014r

Spadek napięcia w firmie produkcyjnej
Nawet niewielkie firmy mogą mieć ogromne kłopoty, gdy po wichurach uszkodzone zostają linie energetyczne, które niełatwo naprawić.

W całej Polsce coraz częściej pojawiają się wichury. Zmiany klimatu powodują, że wieją u nas nawet orkany i nie jest to dziś już niczym niezwykłym. Oczywiście to wydarzenia incydentalne, ale w każdym regionie, w którym się pojawią, powodują ogromne zniszczenia i kłopoty.

Zerwane dachy i połamane drzewa dają się we znaki każdemu, ale najwięcej stracić mogą na tym firmy. Przewrócone drzewa często uszkadzają bowiem linie energetyczne. Im większe zniszczenia, tym trudniejsza naprawa, a gdy uszkodzeń jest wiele, w niektórych regionach prądu nie ma nawet przez kilka dni. Niewielkie przedsiębiorstwa produkcyjne mogą przez to stracić ważne kontrakty, bo trudno będzie im zachować terminy dostaw. Ale stracić można też coś ważniejszego - zaufanie klientów, które jest ważne nawet wtedy, gdy prowadzi się małą piekarnię. Rozwiązaniem tej sytuacji może być agregaty mobilne, który zapewni zasilanie awaryjne w sytuacjach tego wymagających. Jest to rozwiązanie oczywiście droższe od klasycznego prądu, ale stosując je można uniknąć dużych kar finansowych czy po prostu kontynuować działalność gospodarczą.

Dziś konkurencja w każdej branży jest tak duża, że nie można pozwolić sobie na chwile słabości. Generatory prądu mogą to ryzyko znacznie zminimalizować.

Polecamy sklep z generatorami prądu i agregatami prądotwórczymi Finco Energia.

Zobacz to na zdjęciach:


produkcja
przemysł
energia