Kategorie

Najnowsze

Kolektory słoneczne to kolejny obszar, w ramach którego można uzyskać wysokie dotacje unijne. Jak sprawnie uzyskać wysoką dotację na zakup kolektorów słonecznych i instalacji solarnych wyjaśni wam firma Soleko która od lat specjalizuje się w projektowaniu i instalacji zestawów solarnych na działkach budowlanych w Polsce.

Chcesz zwiększyć znacząco plony swojego gospodarstwa rolnego warto zastosować wspomagające nawozy bogate w mineralne składniki odżywcze takie jak związki fosforu i azotu, które będą stanowiły duże wsparcie w okresie wegetacji roślin uprawnych.


Zamieścił(a) Tadeusz P., w wtorek dnia 28 maja 2018r

Sprzedaż internetowa - wyzwania i odmienności.
Bardzo silnym trendem w współczesnym handlu jest prowadzenie sprzedaży wysyłkowej.

Praktycznie każdy sklep stacjonarny prowadzi aktualnie własną stronę internetową i ma w swojej ofercie możliwość wysyłki produktów. 
Ma to swoje liczne zalety i wady zarówno dla przedsiębiorcy jak i klientów. Właściciel sklepu przenosząc lub otwierając swoją działalność internetową staje przed szeregiem wyzwań nieznanych przedsiębiorcom stacjonarnym. Jednym z nich jest konieczność pakowania przesyłek i ich zabezpieczenia przed uszkodzeniami. Ciekawą i bardzo ekonomiczną formą ochrony produktów jest użycie rozwiązania jakim są maty bąbelkowe Pozwalają one na bezpiecznie przetrwanie transportu naszemu asortymentowi, a jednocześnie nie zwiększają w istotny sposób kosztów wysyłki..Jest to bardzo ważne, gdyż cena wysyłki jest jednym z istotniejszych czynników jakimi kierują się klienci przy wyborze sklepu internetowego. Innym problem przed jakim może stanąć internetowy przedsiębiorca jest konieczność pakowania przesyłek. O ile przy małej sprzedaży nie jest to zbytnio obciążające, o tyle przy kilkudziesięciu i kilkuset przesyłkach dziennie może być uciążliwe i wymagać zatrudnienia kolejnego pracownika. Bardziej ekonomicznym opcją jest wyposażenie się w rozwiązanie jakim jest automatyczna maszyna do pakowania. Pozwala ona na znaczną redukcję czasu, a co za tym idzie kosztów. Działalność internetowego sprzedawcy ma swoją własną specyfikę różną od działalności stacjonarnej. Nie dziwi więc fakt poszukiwania rozwiązań dedykowanych do niej takich jak: maty bąbelkowe, maszyna do pakowania, czy inne systemy usprawniające pakowanie przesyłek.
Więcej o pakowaniu przesyłek na tej stronie.

Zobacz to na zdjęciach:


biznes
produkcja