Najnowsze

Kolektory słoneczne to kolejny obszar, w ramach którego można uzyskać wysokie dotacje unijne. Jak sprawnie uzyskać wysoką dotację na zakup kolektorów słonecznych i instalacji solarnych wyjaśni wam firma Soleko która od lat specjalizuje się w projektowaniu i instalacji zestawów solarnych na działkach budowlanych w Polsce.

Chcesz zwiększyć znacząco plony swojego gospodarstwa rolnego warto zastosować wspomagające nawozy bogate w mineralne składniki odżywcze takie jak związki fosforu i azotu, które będą stanowiły duże wsparcie w okresie wegetacji roślin uprawnych.


Jak dobrze zaizolować budynek

Skojarzone z tym artykułem: budownictwo, produkcja, technologie budowlane

Jak dobrze zaizolować budynek (...) Materiał o nazwie beton jest współcześnie najbardziej rozpowszechnionym budulcowym materiałem stosowanym w szeroko pojętym przemyśle budowlanym. Budowa budynku w taki sposób, aby był on wodoszczelny i zabezpieczony przed przenikaniem wilgoci z zewnątrz jest jedną z priorytetowych kwestii, jakie stoją przed wykonawcą inwestycji. Poprawnie zainstalowana hydroizolacja jest kwestią absolutnie fundamentalną w dalszej eksploatacji budynku. Wady i błędy podczas instalowania hydroizolacji mogą się ujawniać niekoniecznie tuż po oddaniu budynku do użytkowania ale pojawić się w późniejszym okresie. Produkcja betonu wodoszczelnego musi być realizowana przy zapewnieniu najwyższej jakości surowców a także procesu technologicznego, jak (...)

Zamieścił(a) Wiktor, w wtorek dnia 14 lipca 2013r

Jak dobrze zaizolować budynek