Kategorie

Najnowsze

Kolektory słoneczne to kolejny obszar, w ramach którego można uzyskać wysokie dotacje unijne. Jak sprawnie uzyskać wysoką dotację na zakup kolektorów słonecznych i instalacji solarnych wyjaśni wam firma Soleko która od lat specjalizuje się w projektowaniu i instalacji zestawów solarnych na działkach budowlanych w Polsce.

Chcesz zwiększyć znacząco plony swojego gospodarstwa rolnego warto zastosować wspomagające nawozy bogate w mineralne składniki odżywcze takie jak związki fosforu i azotu, które będą stanowiły duże wsparcie w okresie wegetacji roślin uprawnych.


Zamieścił(a) Wiktor, w czwartek dnia 22 sierpnia 2013r

Urządzenia dźwigowe
Oferta  firmy Elwico obejmuje:
- podnośniki i narzędzia pneumatyczne: pompy ręczne, cylindry ze śrubą bezpieczeństwa, ściągacze hydrauliczne, pompy hydrauliczne, cylindry uniwersalne, cylindry wysoko-tonażowe, pompy nożne, cylindry ściągające, pompy elektryczne, cylindry płaskie oraz nisko profilowe,  podnośnik uniwersalny, cylindry przelotowe.
- żurawie: żurawie przyścienne lub żurawie słupowe.
- suwnice: systemy suwnic, suwnice pomostowe.
- uchwyty transportowe (zawiesia): uchwyty magnetyczne, do beczek i pojemników, do palet, uchwyty pomocnicze, do kręgów i kontenerów, do kształtowników, do blach elementów ze stali szlachetnej, do rur.
- wagi dźwigowe: Przeznaczone do montażu na haku suwnicy. Zakres pomiaru do stu ton.
- wyposażenie warsztatu: kompresory, dźwigniki do skrzyni biegów, urządzenia myjące, żurawiki warsztatowe, węże pneumatyczne, urządzenia diagnostyczne, meble warsztatowe, zwijaki, pasy hydrauliczne.
- wciągniki: wciągnik łańcuchowy, wciągnik dźwigniowy ręczny oraz elektryczny z wózkiem lub bez wózka elektrycznego.
- dźwigniki: dwukolumnowe, jednokolumnowe, nożycowe, kolumny mobilne, żaby, czterokolumnowe, kanałowe, stemplowe.
- wciągarki: wciągarki linowe, elektryczne lub ręczne oraz zaciski linowe.
Zakład handlowo usługowy Elwiko (www.elwiko.pl) istnieje na rynku od blisko dwudziestu lat. 
Działalność przedsiębiorstwa Elwiko to również serwis, instalacja oraz montaż chodników a także schodów ruchomych na terenie całego kraju.
Przedsiębiorstwo Elwiko to lider na rynku elementów pneumatycznych oraz suwnic firmy Yale.
Przedsiębiorstwo Elwiko zajmuje się dystrybucją urządzeń dźwigowych, takich jak wciągarki, żurawie a także dźwigniki, ich montażem a także profesjonalnym serwisem.

Zobacz to na zdjęciach:


przemysł
produkcja
dźwigi